Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF

Följ

Kärra HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Rödspätte cup 2024 F16


      18:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:15
    • 11:15

      Träning F8


      12:30
    • 12:30

      Träning P10


      13:45
    • 13:00

      Träning P13


      15:00
    • 15:00

      Träning P8


      16:15
    • 16:15

      Träning F11


      17:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:10

      Träning P13


      19:05
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 4Tor
    • 15:45

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Vänerbollen 5-7 April Lidköping F12

    • Heldag

      Vänerbollen - övernattningscup i Lidköping 5-7 april P10

    • 10:00

      IrstaBlixten P13


      00:00
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 00:00

      IrstaBlixten P13


      18:00
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 11:50

      Träning P8


      13:00
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 15:00

      Träning F11


      16:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:45
    • 17:30

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning P14


      21:00
    • 19:00

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 15:50

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Styrelsemöte Kärra HF


      21:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:00
  • 11Tor
    • 15:45

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
  • 12Fre
    • Heldag

      Potatis cupen Alingsås P11

    • 16:00

      Träning P12


      17:00
    • 16:00

      Träning F13


      17:00
    • 16:30

      Potatiscupen F11


      00:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Potatiscupen F11

    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
    • 12:00

      Träning P14


      14:15
  • 14Sön
    • 00:00

      Potatiscupen F11


      19:30
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 11:50

      Träning P8


      13:00
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:45
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:40

      Träning P14


      20:00
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P13


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      20:30
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 17Ons
    • 15:50

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 18Tor
    • 15:45

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Potatiscupen F14


      00:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Potatiscupen F14

    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Potatiscupen F14


      18:00
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 11:50

      Träning P8


      13:00
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 15:00

      Träning F11


      16:00
  • 22Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:45
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Styrelsemöte Kärra HF


      20:30
    • 17:40

      Träning P14


      20:00
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P13


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Sävehof mot Flensburg P13


      21:00
    • 18:00

      EHF Kvartsfinal Sävehof - SG Flensburg P11


      21:00
    • 18:15

      EHF kvartfinal Sävehof - Flensburg F12


      21:00
    • 18:15

      Lagaktivitet, Sävehof vs SG Flensburg P12


      21:30
    • 18:15

      Träning F13


      20:30
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:45

      IK Sävehof - SG Flensburg P10


      20:45
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 24Ons
    • 15:50

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Tidningsutdelning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 25Tor
    • 15:45

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 11:50

      Träning P8


      13:00
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 15:00

      Träning F11


      16:00
  • 29Mån
    v.18
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:45
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:45

      Träning P14


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      19:00
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning F13


      20:30
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 19:50

      Träning F16


      22:00