Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF

Följ

Kärra HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 15:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:40

      Träning F12


      20:10
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 20:00

      IK Baltic (hemma) F19


      22:00
    • 20:35

      BK Heid Svart (borta) F16


      21:35
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
  • 3Lör
    • 08:40

      Sammandrag i Stenungsund F8


      13:00
    • 09:00

      Önnereds HK svart (borta) F9


      11:00
    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 09:00

      Intresseanmälan Handbollsfestival P7


      12:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      HK Varberg (borta) F10


      12:00
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
    • 11:20

      KFUM Trollhättans Syd (borta) P11


      13:20
    • 12:00

      Särökometernas HK Blå (hemma) F10


      14:00
    • 12:30

      Backa HK gul (hemma) F12


      14:30
    • 13:25

      Backa HK blå (hemma) F12


      15:25
    • 14:00

      USM Steg 3 F14


      00:00
    • 14:25

      Torslanda HK Balic (borta) P13


      16:25
    • 14:30

      HK Varberg grön (hemma) P12


      16:30
    • 15:00

      HK Country (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:10

      Kungälvs HK Grön (hemma) F12


      18:10
    • 16:15

      HK Aranäs Vit (hemma) P13


      18:15
    • 17:05

      Stenungsunds HK (hemma) F12


      19:05
    • 17:15

      Backa HK röd (hemma) F11


      18:15
    • 18:10

      KFUM Trollhättan Nord (hemma) P16


      19:10
    • 18:10

      IK Baltichov blå (hemma) P12


      20:10
  • 4Sön
    • 00:00

      USM Steg 3 F14


      16:00
    • 09:00

      IK Sävehof Röd (borta) P10


      10:00
    • 09:00

      Träning P8


      10:00
    • 09:10

      IK Sävehof Orange (hemma) F11


      10:10
    • 09:30

      Särökometernas HK Svart (borta) P10


      10:30
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:05

      Redbergslids IK Blå (hemma) F10


      12:05
    • 10:10

      IK Sävehof Röd (hemma) P11


      12:10
    • 11:05

      Kungälvs HK (hemma) F9


      13:05
    • 11:55

      Kungälvs HK 3 (hemma) F10


      12:55
    • 12:40

      IK Baltichov vit (borta) F9


      14:40
    • 12:50

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F11


      13:50
    • 12:55

      Kvibergs HK (hemma) P9


      14:55
    • 13:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) P14


      15:00
    • 13:00

      HK Aranäs Röd O (borta) P9


      15:00
    • 13:50

      HK Varberg svart (hemma) P11


      15:50
    • 14:30

      Kungälvs HK (borta) P13


      16:30
    • 14:50

      IK Sävehof 3 (hemma) F16


      15:50
    • 15:00

      BK Heid Röd (borta) P14


      17:00
    • 16:00

      Redbergslids IK P13 (hemma) P14


      18:00
    • 16:30

      Mölndals HF 1 (borta) P13


      18:30
    • 17:30

      IFK Örebro (borta) A-lag Damer


      19:30
    • 17:30

      Backa HK B (hemma) Crocodiles Dam


      19:30
    • 18:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) P14


      20:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:50

      Träning F19


      19:15
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 19:30

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
    • 20:15

      Redbergslids IK vit (hemma) P16


      21:15
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Önnereds HK (borta) F19


      20:15
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 7Ons
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      19:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 19:30

      IF Hellton Karlstad (borta) F19


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
    • 20:30

      Kärra 3 - Lysekil F16


      21:30
  • 8Tor
    • 15:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P16


      21:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • Heldag

      INTRESSEANMÄLAN PARTILLE CUP 2-6 JULI F10

    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:30

      Träning F11


      11:30
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 12:00

      Träning P8


      13:00
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 16:00

      Boden Handboll IF (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:15
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
    • 21:00

      Kärra F16 - Kroppskultur vit F16


      22:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 15Tor
    • 15:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:30

      Träning F11


      11:30
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 12:00

      Träning P8


      13:00
    • 14:00

      RP IF Linköping (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning P14


      21:00
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
    • 19:30

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P16


      21:45
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P11


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:15
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 21Ons
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Tidningsutdelning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning P16


      19:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 22Tor
    • 15:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Mölndals HF (hemma) F13


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 20:15

      Alingsås HK 1 (hemma) F19


      22:15
  • 23Fre
    • Heldag

      P12 Hallansvar P12

    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Hakefjordens HK (borta) F11


      20:30
    • 19:15

      Stenungsunds HK (borta) P16


      20:15
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 09:20

      Kungälvs HK Grön (hemma) P9


      11:20
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      Träning P14


      12:00
    • 10:15

      HK Aranäs Svart (hemma) F9


      12:15
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
    • 11:10

      HK Aranäs Blå (hemma) F9


      13:10
    • 11:30

      Träning P13


      13:30
    • 11:35

      Stenungsunds HK Svart (borta) F9


      13:35
    • 12:05

      HP Warta Vit (hemma) F10


      14:05
    • 13:00

      Kungälvs HK 2 (hemma) P10


      14:00
    • 13:55

      Önnereds HK Grön (hemma) P10


      14:55
    • 14:00

      Önnereds HK Grön (hemma) F14


      15:00
    • 14:50

      BK Heid Svart (hemma) F11


      16:50
    • 15:45

      KFUM Trollhättan (hemma) F13


      17:45
    • 16:40

      HK Aranäs Vit (hemma) F14


      17:40
    • 17:45

      IK Sävehof 1 (hemma) F19


      19:45
    • 18:15

      GF Kroppskultur Svart (hemma) F13


      20:15
  • 25Sön
    • 08:00

      Kungälvs HK Svart (borta) P9


      10:00
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 09:50

      Kungälvs HK 1 (borta) F10


      11:50
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 11:30

      GF Kroppskultur B (borta) Crocodiles Dam


      13:30
    • 11:45

      IK Sävehof Vit (borta) P11


      13:45
    • 11:50

      Träning P8


      13:00
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 13:35

      Kvibergs HK Svart (borta) F11


      15:35
    • 14:30

      Kungälvs HK 1 (borta) F16


      15:30
    • 14:30

      Redbergslids IK Vit (borta) F12


      16:30
    • 15:00

      IK Cyrus (hemma) F16


      16:00
    • 15:30

      GF Kroppskultur 2 (borta) F10


      16:30
    • 17:00

      Fjärås HK (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:20

      IK Sävehof 3 (hemma) P16


      18:20
    • 18:50

      Backa HK (hemma) F19


      20:50
  • 26Mån
    v.9
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning P14


      21:00
    • 19:00

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P16


      21:45
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P9


      18:30
    • 17:20

      Träning P13


      19:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Styrelsemöte Kärra HF


      20:30
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:50

      Redbergslids IK Vit (borta) F13


      20:50
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:35

      Kungälvs HK 2 (borta) F16


      21:35
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 28Ons
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      19:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:15

      Kungälvs HK 1 (borta) P16


      21:15
    • 19:15

      BK Heid Röd (hemma) F12


      21:15
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
    • 20:40

      Backa HK 1 (hemma) F16


      22:40
  • 29Tor
    • 15:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
    • 20:40

      Redbergslids IK 1 (borta) F19


      22:40