Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra HF

Följ

Kärra HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag 3! F9


      14:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      KFUM Trollhättan Syd (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      Stenungsunds HK 1 (borta) P14


      12:00
    • 10:15

      IK Baltichov vit (borta) F10


      12:15
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
    • 11:15

      Alingsås HK 2 (borta) P16


      12:15
    • 11:20

      Redbergslids IK Blå (hemma) F12


      13:20
    • 11:20

      Torslanda HK Röd (hemma) P14


      13:20
    • 11:30

      Kvibergs HK (borta) F10


      13:30
    • 11:40

      Handbollsfestival P8


      14:15
    • 12:05

      IFK Skövde HK Vit (borta) P13


      14:05
    • 12:30

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F10


      14:30
    • 13:00

      USM Steg 2 F14


      00:00
    • 13:15

      IK Sävehof 1 (borta) F16


      14:15
    • 13:25

      Mölndals HF vit (hemma) F10


      14:25
    • 13:55

      HK Aranäs Vit (borta) P13


      15:55
    • 14:00

      Eskilstuna Guif IF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:25

      Redbergslids IK (hemma) F16


      15:25
    • 15:30

      HK Lidköping 2 (borta) F16


      16:30
    • 15:45

      Torslanda HK 1 (hemma) F19


      17:45
    • 17:10

      Kvibergs HK Vit (hemma) F16


      18:10
  • 3Sön
    • 00:00

      USM Steg 2 F14


      18:00
    • 09:00

      Mölndals HF 1 (borta) P13


      11:00
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 09:30

      Strömstad HK Grå (hemma) F13


      11:30
    • 09:55

      Stenungsunds HK (hemma) F12


      11:55
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      Träning P9


      12:00
    • 11:00

      Habo HK (borta) P13


      13:00
    • 11:40

      Önnereds HK Grön (borta) F12


      13:40
    • 12:30

      Backa HK röd (hemma) F13


      14:30
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 13:15

      HK Aranäs Vit (borta) P16


      14:15
    • 13:35

      Backa HK blå (borta) F12


      15:35
    • 14:15

      IK Baltichov Blå (hemma) P14


      16:15
    • 14:30

      HK Lidköping (borta) F19


      16:30
    • 15:00

      Handbolls VM Damer P11


      21:00
    • 16:45

      HK Country (hemma) P14


      18:45
  • 4Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F19


      21:30
    • 19:00

      Spelaråd möte P16


      19:45
    • 19:30

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P14


      21:00
    • 19:45

      Träning P16


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Styrelsemöte Kärra HF


      20:00
    • 18:00

      VM Handboll Damer P14


      22:00
    • 18:10

      Kärra HF Röd (hemma) P13


      20:10
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:15

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 19:45

      Torslanda HK 3 (borta) F16


      20:45
    • 20:15

      KFUM Trollhättan Nord (borta) P14


      22:15
    • 20:30

      Kungälvs HK 2 (hemma) F16


      21:30
  • 7Tor
    • 15:00

      Handbolls-VM Scandinavium huvudrundan F14


      22:00
    • 15:45

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Handbolls VM F16


      22:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 20:00

      Träning F19


      21:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 07:00

      SM steg 2 P16


      00:00
    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 09:15

      Torslanda HK Blå (hemma) F12


      11:15
    • 09:15

      EMP Match F12


      10:15
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
    • 11:05

      HK Varberg grön (hemma) P13


      13:05
    • 12:15

      Handbollsfestival (sammandrag) F8


      15:30
    • 12:20

      Backa HK vit (borta) F11


      14:20
    • 12:20

      HK Varberg grön (borta) P13


      14:20
    • 13:00

      Träning P14


      15:30
    • 14:35

      GF Kroppskultur Grön (hemma) F16


      15:35
    • 14:35

      Stenungsunds HK 3 (borta) F16


      15:35
    • 14:50

      IK Sävehof 1 (borta) F19


      16:50
    • 16:00

      HK Aranäs Blå (hemma) P10


      17:00
    • 16:55

      GF Kroppskultur 3 (hemma) P11


      18:55
    • 17:50

      Redbergslids IK Vit (hemma) F11


      19:50
  • 10Sön
    • 00:00

      SM steg 2 P16


      08:00
    • 09:00

      Minihandbollssammandrag P9


      13:00
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning F9


      11:00
    • 10:45

      GF Kroppskultur 2 (borta) P10


      11:45
    • 11:45

      GF Kroppskultur 1 (borta) F11


      13:45
    • 12:00

      Träning P8


      13:00
    • 12:30

      Torslanda HK Blå (borta) F13


      14:30
    • 12:35

      IK Sävehof Röd (borta) P11


      14:35
    • 13:00

      Träning F8


      14:00
    • 13:30

      IF Hallby HK (borta) F16


      14:30
    • 13:35

      IK Sävehof Orange (borta) F11


      15:35
    • 13:55

      HK Varberg svart (borta) P11


      15:55
    • 14:10

      IFK Skövde HK 1 (borta) P12


      16:10
    • 14:20

      IK Sävehof 2 (hemma) F13


      16:20
    • 15:00

      Skånela IF (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      HK Önnerediterna (hemma) F19


      17:00
    • 15:10

      IK Baltichov blå (hemma) P12


      17:10
    • 15:20

      KFUM Trollhättan (borta) F13


      17:20
    • 16:00

      Helsingborgs HK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:40

      GF Kroppskultur Svart (hemma) F13


      18:40
  • 11Mån
    v.50
    • 15:30

      Handbolls VM damer P10


      22:00
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Handbolls vm damer i Scandinavium P13


      21:00
    • 16:00

      Handbolls VM damer P16


      21:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 19:30

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 19:50

      Träning F19


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:20

      Träning P13


      19:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
    • 20:45

      Önnereds HK Grön (hemma) F16


      21:45
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Tidningsutdelning F13


      18:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      HK Aranäs Vit (hemma) P16


      19:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:45

      GF Kroppskultur/Strömstad (hemma) F14


      19:45
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 19:30

      Alingsås HK (borta) F16


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 14Tor
    • 15:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P14


      20:30
    • 20:15

      Redbergslids IK 1 (hemma) F19


      22:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Helsingborgs HK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:45

      HK Önnerediterna (borta) F19


      21:45
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning Handbollslekis


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:30

      Jul-Cup i Partille! F9


      15:45
    • 11:00

      Träning FP6


      12:00
    • 11:00

      Backa HK blå (borta) F12


      13:00
    • 11:00

      IK Sävehof 1 (borta) P12


      13:00
    • 12:00

      Träning P8


      13:00
    • 12:30

      Kungälvs HK Grön (borta) F13


      14:30
    • 12:50

      IK Sävehof 2 (hemma) P12


      14:50
    • 13:00

      Stenungsunds HK (borta) F12


      15:00
    • 13:30

      Inspring med Damlaget F7


      16:30
    • 14:00

      Tyresö Handboll (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Lysekils HK (borta) P16


      15:00
    • 14:00

      HF Orust (borta) F13


      16:00
    • 14:00

      Önnereds HK Grön - Kärra HF Röd P11


      16:00
    • 14:15

      GF Kroppskultur 1 (borta) F10


      16:15
    • 14:40

      Önnereds HK Grön (borta) F16


      15:40
    • 15:00

      Kungälvs HK (borta) P13


      17:00
    • 15:15

      Kärra HF Röd - Marks HK Vit P11


      17:15
    • 15:30

      IF Hallby HK (hemma) F16


      16:30
    • 15:30

      Stenungsunds HK 2 (hemma) F13


      17:30
    • 16:40

      Stenungsunds HK 3 (hemma) F16


      17:40
    • 16:50

      HK Country Röd (hemma) P13


      18:50
    • 17:50

      BK Heid gul (hemma) F16


      18:50
    • 18:00

      GF Kroppskultur Vit (hemma) F13


      20:00
  • 17Sön
    • 09:00

      IK Sävehof RÖD (borta) P13


      11:00
    • 09:20

      HK Aranäs Blå (borta) P10


      10:20
    • 10:00

      Backa HK vit (hemma) F11


      11:00
    • 10:15

      Ale Handboll (borta) F12


      12:15
    • 10:20

      Redbergslids IK Vit (borta) F11


      11:20
    • 10:45

      Backa HK röd (borta) P14


      12:45
    • 10:50

      Önnereds HK Grön (hemma) P13


      12:50
    • 10:55

      GF Kroppskultur 2 (hemma) P10


      11:55
    • 11:45

      Torslanda HK Blå (borta) F12


      13:45
    • 11:45

      IK Sävehof Svart (borta) F11


      12:45
    • 11:50

      Kungälvs HK 3 (hemma) F11


      14:50
    • 12:00

      Mölndals HF vit (borta) F10


      13:00
    • 12:00

      Bingolotto-försäljning vid Coop P13


      19:00
    • 12:05

      GF Kroppskultur 2 (hemma) F12


      14:05
    • 12:35

      Torslanda HK Blå (borta) P14


      14:35
    • 12:45

      HF Orust (hemma) P14


      14:45
    • 13:35

      HK Höfers (hemma) F11


      14:35
    • 14:10

      Kungälvs HK (hemma) F14


      15:10
    • 14:15

      GF Kroppskultur 3 - Kärra HF Gul P11


      16:15
    • 15:15

      IK Sävehof 2 (hemma) P14


      17:15
    • 16:10

      Lysekils HK (hemma) P16


      17:10
    • 16:40

      IK Sävehof 3 (hemma) F14


      17:40
    • 16:40

      HK Aranäs Vit (borta) F10


      18:40
    • 17:40

      Stenungsunds HK B (hemma) Crocodiles Dam


      19:40
    • 18:30

      HK Aranäs Turkos (borta) F10


      20:30
  • 18Mån
    v.51
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 16:00

      Träning P12


      17:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:45

      Träning F14


      19:45
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:20
    • 19:30

      Träning F19


      21:30
    • 19:30

      Träning Crocodiles Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P14


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:20

      Träning P13


      19:15
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:50

      Träning F16


      22:00
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 16:45

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      19:15
    • 17:45

      Träning F14


      20:00
    • 18:15

      GF Kroppskultur Grön (borta) F16


      19:15
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:45

      IK Baltichov vit (hemma) F14


      19:45
    • 19:00

      Träning P13


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 21Tor
    • 15:45

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P14


      18:45
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:30
    • 19:20

      Träning F19


      21:30
  • 22Fre
    • 14:00

      Flytta bord Burgården F16


      16:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
  • 27Ons
    • 08:00

      Norden Cup 2023 F13


      00:00
    • 09:00

      Norden cup P16


      00:00
    • 13:00

      Norden Cup Elit-B F14


      00:00
    • 14:00

      Norden cup P13


      00:00
    • 14:00

      Norden Cup Elit-A F14


      00:00
    • 16:00

      Norden cup F16


      00:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Norden Cup P14


      00:00
  • 28Tor
    • Heldag

      Norden Cup 2023 F13

    • Heldag

      Norden cup P16

    • Heldag

      Norden Cup Elit-B F14

    • Heldag

      Norden cup P13

    • Heldag

      Norden Cup Elit-A F14

    • Heldag

      Norden cup F16

    • Heldag

      Norden Cup P14

    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Norden Cup 2023 F13

    • Heldag

      Norden cup P16

    • Heldag

      Norden Cup Elit-B F14

    • Heldag

      Norden cup P13

    • Heldag

      Norden Cup Elit-A F14

    • Heldag

      Norden cup F16

    • Heldag

      Norden Cup P14

  • 30Lör
    • 00:00

      Norden Cup 2023 F13


      23:00
    • 00:00

      Norden cup P16


      18:00
    • 00:00

      Norden Cup Elit-B F14


      17:00
    • 00:00

      Norden cup P13


      16:00
    • 00:00

      Norden Cup Elit-A F14


      18:00
    • 00:00

      Norden cup F16


      18:00
    • 00:00

      Norden Cup P14


      19:00
  • 31Sön